Ječení pod vodou

8. března 2017 v 23:36 | ZatVik |  Ječení
Když jsem byla malá, měli jsme na zahradě bazén. A kdykoli jsem se cítila frustrovaná, nebo se mi naopak stalo něco tak skvělého, že jsem to nemohla dál držet v sobě, oblékla jsem se do plavek, vlezla do bazénu, ponořila hlavu pod vodu a ze všech sil jsem si zaječela. Nikdo na souši to neslyšel, ale mně se pořádně ulevilo, a o to šlo.
Dneska už bazén nemám, a i kdyby, jsem přece dospělá a vím, že ječením nic nevyřeším. Ale nikdy nezapomenu na ten pocit úlevy, když jsem se mohla vyřvat ze všeho, co mě trápilo. Ten pocit mi chybí.
Proto se tenhle blog stane mým bazénem, ve kterém si budu ječet, jak se mi zachce. Ať už se mi stane něco dobrého, špatného či mě něco prostě jen zaujme, jako správný asociál to budu ventilovat tady, pod vodou. Nemusíte mě poslouchat, pokud se za mnou sami dobrovolně neponoříte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Phera Phera | Web | 19. března 2017 v 14:30 | Reagovat

My s kamarádkou zase chodívaly ječet společně za ves. Bylo to už hodně daleko od veškerých lidských obydlí, v polích. Bylo to dobré. Nyní mi to také trochu chybí. Nejen to ječení, ale i to, mít parťáka, se kterým můžeš něco podnikat.

Pod vodou bych se neodvážila, já jsem tak šikovná, že bych se při té příležitosti asi i utopila. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama